Hakkımızda

Acentamız

İspanya, Portekiz ve Fransa’da size özel eşsiz seyahat ve etkinlik deneyimleri tasarlıyoruz

Sıradan deneyimler yerine, özel dokunuşlarla destinasyonun büyüsünü hissettiren; beklenmedik mutluluklar ve sürprizler yaşatarak tüm misafirlerine unutulmaz anları sunmanın peşinde olan, gerçek seyahat tutkunu, bulunduğu coğrafyaya hayran, genç ve dinamik bir ekibiz. Dokunduğumuz her projeye bu ruhu yansıtıp partnerlerimizle gerçek bir sinerji oluşturmaya çalışıyoruz.

İnternette bulunmayan, seyahat rehberlerinde yazmayan, sadece lokal uzmanlığa dayanan ve anlık üretilen eşsiz ve kişiye özel fikirler, rotalar ve deneyimler için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Bizlere güvenen partnerlerimizle uzun soluklu, birbirimizi yücelten ve sağlam iletişime dayalı işbirlikleri gerçekleştiriyor; birlikte adından söz edilen işlere imza atıyoruz.

Destinasyonlarımız

İspanya

İspanya

Hala tanışmadıysanız hayranlık uyandırıcı mirası, damak çatlatan mutfağı ve cana yakın insanları ile İspanya’ya âşık olmaya hazır olun. İster kurumsal ister bireysel seyahat için İspanya aradığınız her şeyi size sunuyor. 
Portekiz

Portekiz

Her türlü seyahat organizasyonu için uygun çok çeşitli tesis ve donanım sunan, doğası ve mimarisi ile göz kamaştıran, Atlantik okyanusu kıyısında onu keşfetmenizi bekleyen bir mücevher.
Fransa

Fransa

Zengin tarihi, zerafeti ve enfes gastronomisi ile bir klasik olan Fransa; aynı zamanda her zaman kendini yenileyerek tüm gezginler için etkileyici ve eşsiz deneyimler sunar.

Bize Ulaşın

Ofislerimiz

İspanya

C/ Provença, 310, 08037, Barcelona

Fransa

24, rue Edouard Nortier, 92200 Neuilly-sur-Seine

Telefon & Email

Tel.: (+34) 934 120 150

Email: designer@momentsdmc.com

Mesaj Gönderin