Kişiye Özel

Özgün Seyahat Deneyimleri

Tüm misafirlerimizin seyahat motivasyonu ve vizyonu ile uyumlu, her detayı düşünülmüş, keyifli ve fark yaratan seyahatler tasarlıyoruz.

Geleneksel seyahat acentesi konseptinden farklı olarak, kişiye özel seyahat planlamamız; misafirlerinizin hayallerine gerçeğe dönüştürecek öneriler sunmaya, bunları gerçekleştirirken de tüm lojistik ve iletişim desteğini vererek en iyi koşullarda seyahatlerini tamamlamalarına imkân tanır. Uzman ekibimize ulaşan taleplerin her biri benzersiz projeler olarak değerlendirilir. Bu doğrultuda çalışma felsefemizin temelini seçkin destinasyonlarımızda yenilikçi, yaratıcı, misafirin ilgi alanları ve bütçesine uygun seyahat deneyimlerinin tasarlanması oluşturmaktadır. Misafirlerimizin memnuniyeti nihai amacımızdır. Ekibimiz seyahat planlarını oluştururken detay odaklı çalışır ve beklentilerin üstünde ve misafirimizin hayallerine en yakın olanı sunmaya gayret eder.

Hayattan kaçmanın aksine farklı coğrafyalardaki günlük hayata dahil olmayı amaçlayan bir deneyim olarak seyahat, bazı yüksek münferit beklentilerin karşılanmasını gerektirir. Bizim işimiz ise tasarladığımız seyahatlerde bu beklentileri en iyi şekilde karşılamak ve yönetebilmektir. Bu anlamda Moments DMC, ofisinizin bir uzantısı, gerçek bir çözüm ortağı olarak çalışır. Seçilen her destinasyonda güvendiğimiz ve özenle seçtiğimiz yerel uzmanlarımızın sunduğu lokal deneyim önerileri, tecrübeli ekibimiz tarafından değerlendirili yaratıcılık ve beklentiler süzgecinden geçirilerek bir saat ustasının titizliği ile yüksek standartlarda ve kalitede bir hizmete dönüşür.

Seyahat Tutkusu

Bizi güçlü kılan bu coğrafyaya duyduğumuz sevgi ve seyahate duyduğumuz derin tutku. Misafirlerinizin bir turist olarak değil de bir gezgin olarak destinasyonlarımızı tanıması için en son trendleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve bunları seyahatlerimize adapte ediyoruz.

 

Ana amaçlarımızdan biri seçici olmak ve her aşamada en iyi seçeneği diğerleri arasından öne çıkarmak. Türk misafirleri iyi tanıyor ve hassasiyetlerini, talep ettikleri seyahat konforunu çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda önerdiğimiz her servisi öncelikle kendimiz deneyimliyor ve belirtilen filtrelerden geçirerek en uygun olanı sunuyoruz.

İlham mı arıyorsunuz?

Koleksiyonlarımızı keşfedin ve gelin yenilerini birlikte tasarlayalım!